• Qerpikët
 • Prodhuesi i syzeve
 • Furnizuesi i syzeve
 • Etiketa Etiketa Qerpikët Ngjyra argjendi
 • Etiketa Etiketa Eyelets Ngjyra e artë
 • Fabrika e syzeve në Kinë

Qerpikët

Për t'i shërbyer më mirë klientëve tanë, Rivetmach ka ndërtuar një zinxhir furnizimi me shumë fabrika të kualifikuara të bashkëpunimit, Ne po prodhojmë makineri ribatinuese, makineri mbyllëse dhe makineri për fiksim të butonave. Fabrikat e bashkëpunimit prodhojnë ribatina, vrima dhe butona.

Qerpikët

Për t'i shërbyer më mirë klientëve tanë, Rivetmach ka ndërtuar një zinxhir furnizimi me shumë fabrika të kualifikuara të bashkëpunimit, Ne po prodhojmë makineri ribatinuese, makineri mbyllëse dhe makineri për fiksim të butonave. Fabrikat e bashkëpunimit prodhojnë ribatina, vrima dhe butona.

 1. Të jetë konform me makineritë, për shkak të Automatic Feed Riveting Machine dhe Eyeleting Machine është me madhësi shumë të ndjeshme.
 2. Kapa dhe thumba të kualifikuara, ne garantojmë makineri të cilësisë së mirë si dhe vrima dhe ribatina.
 3. Çmimi direkt i fabrikës, çmimi më i ulët se tregu,
 4. Për të kursyer kohë, kurseni transportin dhe kostot e zhdoganimit për klientët.
 5. Shërbimi me një ndalesë, duke ofruar gamën e plotë të mallrave ose shërbimeve që mund të kërkojë një klient.

Detaje të shpejta

Tipi i produktit: Qerpikët
Materiali: Metal, hekur, alumin, bakër, tunxh, inox, etj.
Ngjyrë: Ar, Argjend, Tunxh Antik, Gunmetal Zi, Nikel i Zi, etj.
Madhësia: I personalizuar
Trajtim sipërfaqësor: Pllakëzim me zi, lyerje me ni, lyerje me kr, lyerje me kallaj, bakërrim, spërkatje me rrëshirë oksigjeni të kurorës, asgjësim i nxehtësisë, galvanizim me zhytje të nxehtë, lyerje me oksid të zi, lyerje, pluhur, ngjyrë të zinkuar, blu -Vaj i zink i zi, parandalues i ndryshkut, aliazh titani i galvanizuar, argjend, plastikë, elektrik, anodizues etj.
Aplikacion: Hangtag, Label, Lëkurë, Tarpoulin, Perde dushi, Kapëse skedari, Çanta, Këpucë, Instrumente, Mobilje etj.

Gypat janë gjerësisht të punës në shumë industri, të cilat përfshijnë automobila, instrumente, pajisje elektrike, elektroshtëpiake, pajisje mekanike, pajisje të jetesës së përditshme, pajisje sportive elektronike, produkte të industrisë së lehtë, makineri sanitare, pajisje tregu/hoteleri, artistike etj.

Paketimi dhe dorëzimi

Detajet e paketimit: Qese e brendshme plastike, kuti kartoni e jashtme, çanta mbrojtëse e endur është opsionale dhe ne gjithashtu mund të paketojmë produktet sipas kërkesave tuaja.
Koha e udhëheqjes: 10-15 ditë pune, do të bazohet në sasinë e detajuar të porosisë.

Dy vrima tipike

Qerpikët për Etiketa Etiketa, Lëkurë

 • Madhësia standarde e sythave është e disponueshme, gjithashtu mund të bëhet e personalizuar sipas nevojës.
 • E fortë, rezistente ndaj ndryshkut dhe e qëndrueshme, e lidhur lehtësisht duke përdorur Etiketa Etiketa Makinë automatike për mbylljen e syve.
 • Ideale për etiketat, këpucët dhe sendet e tjera të bëra nga pëlhura.

Etiketa Etiketa Qerpikët Ngjyra argjendiEtiketa Etiketa Eyelets Ngjyra e artëEtiketa Etiketa Eyelets Ngjyra antike tunxh Etiketa Etiketa Qerpikët Gunmetal Ngjyra e zezë

Shirita per gomuar, Banner

 • Madhësia standarde e sythave është e disponueshme, gjithashtu mund të bëhet e personalizuar sipas nevojës.
 • I papërshkueshëm nga ndryshku, i lehtë dhe i ngjitur lehtësisht duke përdorur Makinë automatike për ngjitjen e syrit.
 • Ideale për shufra perdesh, pankarta vinyl, pëlhura gomuar, mbulesa pishinash, aksesorë veshjesh me porosi dhe punime lëkure të përgjithshme
 • E përputhshme me shumicën e pëlhurave si xhins, lëkurë, vinyl, plastikë, karton dhe qeramikë

Shirita banderolash gomuar

Pamje e fabrikës së gjilpërave të bashkëpunëtorit tonë